Aranžerské bysty

Lehké, skladné, efektivní - těmito třemi slovy můžeme shrnout vlastnosti plastových byst.

figuríny, manekýny, e-shop, obrázek 12.1

Plastové bysty u nás můžete vybírat z opravdu bohaté nabídky. Nejde jen o klasická 3/4 torza, ale máme bysty s hlavou, bysty s rukama nebo kombinace obojího, bysty s hlavou a rukama. U nás najdete i zkrácené bysty, které se skvěle hodí na police do nízkých prostor. Bysta jakékoliv velikosti a jakéhokoliv typu vám nabízí velice mnoho možností použití. Bysta je lehká, takže může stát samostatně kdekoli po prodejně, nebo můžeme použít stojan a postavit ji do prostoru prodejny, nebo ji třeba zavěsit na stěnu. Stojanů je také množství typů, dělíme je podle možnosti uchycení. Stojany nabízíme s úchytem do nohy, s úchytem do pasu a také jako vysoký stojan k zavěšení bysty za krk.

Barevné provedení byst je velice rozmanité od tělových přes bílé a černé matné až k opravdu designovým kouskům ve zlaté nebo chromové lesklé barvě.

Košile nebo třeba i sako skvěle vypadají na bystě s rukama, můžeme je doplnit třeba šálou a postavené na pultě nebo na výstavním stolku je použít jako vkusný prezentační nástroj. Sportovní bundu oblékněte bystě s rukama a hlavou, přidejte čepici a rukavice a získáte krásně vystavené zimní oblečení s minimálním nárokem na prostor. Bílé spodní prádlo na zlaté bystě přitáhne pozornost všech zákazníků.

figuríny, manekýny, e-shop, obrázek 12.2

Vstupte do podkategorie

Aranžerské panny

Torza

Hlavy