Paruky a podstavce

Figurínu je dobré k dokonalosti doplnit parukou a hlavně je nutné ji na něco postavit, zavěsit nebo připevnit.

figuríny, manekýny, e-shop, obrázek 17.1

Podstavce po figurínu jsou většinou skleněné a občas se stane, že podstavec praskne a je nepoužitelný. A proč v takovém případě vyhodit celou figurínu? Lepší je koupit jen ten správný podstavec. Vždy je třeba ověřit uchycení do nohy i do podstavce, aby bylo možné daný typ použít. Některé podstavce jsou kovové, sice méně elegantní, ale zato pevnější.

Realistická figurína bez paruky je věcí nemyslitelnou. Paruky nabízíme v třech základních typech, a to dámské, pánské a dětské. Samozřejmě existují univerzální účesy, které můžete použít na obě pohlaví, i na větší děti. Paruky mohou být velice střízlivé, realistické nebo takové, které rozvinou fantazii, a můžete s nimi vytvořit extravagantní až šílené kreace, které stoprocentně vzbudí pozornost a emoce.

Paruky jsou vyráběny z umělých materiálů a je velmi snadné je česat a udržovat v kondici. Paruky na figuríny prodáváme v základním střihu, který je na fotce. Samozřejmě je možné je také zastřihávat a jinak upravovat. Není ale dobré používat kulmy a fény s horkým vzduchem a ani jinak tepelně paruky upravovat pomocí tepla.

figuríny, manekýny, e-shop, obrázek 17.2